Poniżej znajdziesz listę potwierdzonych przez organizatorów konferencji i wydarzeń związanych z SEO w 2023 roku.

Meetup 404: SEO w dniu 19 stycznia w Warszawie

To już druga edycja spotkania Meetup 404, która otwiera listę wydarzeń związanych z SEO w 2023 roku. Meetup 404: SEO łączy w sobie sporą dawkę wiedzy od ekspertów z branży marketingu internetowego oraz networking. Spotkanie jest dla wszystkich interesujących się tematami SEO, SEM lub Social Media. Wydarzenie Meetup 404 odbędzie się w HubHub (Nowogrodzka Square) przy al. Jerozolimskie 93 w Warszawie w dniu 19 stycznia.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy, ale konieczna jest rejestracja: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/meetup404-seo-2

SEO Affiliate PRO i SEO PRO w dniach 09-10.02 w Warszawie

5 edycja wydarzenia, który składa się z części prelekcji dotyczących afiliacji oraz części dotyczącej stricte SEO. Wydarzenie to nie tylko wiedza, ale również możliwość nawiązania relacji czy kontaktów biznesowych, wymiany opinii czy podjęcia próby rozwiązania problemów z SEO. Partnerem SEO Affiliate Pro jest sieć afiliacyjna AdRain. Dzień SEO kończy się 3 godzinnym mastermindem. Dwudniowe szkolenie kończy się after party w Klubie Level27 z open bar. Liczba uczestników ograniczona do 30 osób. Ze swoimi prelekcjami wystąpią między innymi Artur Kuśmierek, Szymon Słowik, Michał Rochwerger, Dominik Mąka, Maciej Chmurkowski, Tomasz Jeska oraz Gość specjalny – niespodzianka. Wydarzenie odbędzie się w restauracji „BezTytułu” na ulicy Poznańskiej 16 w Warszawie.

Szczegóły i rezerwacja biletów: https://seopro.adinspire.com/

WarmUp Whitepress: Wrocław (24.02), Warszawa (24.03), Poznań (21.04)

Seria rozgrzewek przed międzynarodową konferencją SEO & Content CAMP i wielkim jubileuszem – 10. urodzinami WhitePress®. Czołowi polscy prelegenci, zacne grono uczestników, integracja przy przekąskach i %. Dodatkowo zaplanowana ciekawa grywalizacja z wartościowymi nagrodami (wśród nich m.in. wejściówki na SEO & Content CAMP 2023! a także gifty od partnerów.

Szczegóły i rezerwacja wejściówek: https://www.whitepress.pl/warmup

Kulturalnie o SEO w dniu 23.03.2023 w Warszawie

Kulturalnie o SEO to pierwsza w Polsce konferencja SEO organizowana na deskach teatru. W czasie wydarzenia wystąpi 10 topowych specjalistów SEO z Polski i ze świata. Tegoroczna edycja odbędzie się w samym sercu Warszawy (Scena Relax, Złota 8). Wydarzenie poprowadzi Conrado Moreno. Dodatkową atrakcją będzie występ stand-up w wykonaniu znanego komika oraz afterparty w klubie Enklawa. Konferencja przeznaczona jest dla specjalistów marketingu, SEO, właścicieli i specjalistów e-commerce oraz  content marketingu, copywriterów.

Szczegóły i rezerwacje biletu: https://www.kulturalnieoseo.pl/

Brighton SEO w dniach 20-21 kwietnia w Wielkiej Brytanii

Brighton SEO to z całą pewnością największa i jedna z najważniejszych konferencji branżowych w Europie. W wydarzeniu bierze udział nawet 8 000 uczestników. Konferencja Brighton SEO odbędzie się w Wielkiej Brytanii w Brighton Centre. Jesienna edycja tego wydarzenia już 14-15 września 2023 roku.

Więcej informacji: https://brightonseo.com/

4. dzień konferencji I Love Marketing&Technology w dniu 18.05.2023 w Warszawie

W 4. dniu konferencji na XV edycji konferencji I Love Marketing&Technology będziemy mieli możliwość wysłuchania prelekcji związanych dotyczących SEO i content. Konferencja odbywa się niezmiennie w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. W pierwszym dniu prelegenci poruszą tematykę automatyzacji, w drugim marketing, w trzecim social media, w czwartym seo i content, a w ostatnim programowanie aplikacji internetowych.

Więcej informacji: https://sprawnymarketing.pl/konferencja/

SEO&Content Camp w dniach 25-27.05.2023 w Zakopanem

Pod koniec maja odbędzie się druga edycja międzynarodowej konferencji SEO&Content Camp organizowanej przez  Whitepress. Konferencja odbędzie się w hotelu luksusowym hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem. W ciągu 3 dni odbędą się prelekcje z udziałem 14 prelegentów z kraju i zagranicy w 2 blokach tematycznych. Tegoroczna edycja będzie połączona z imprezą urodzinową z okazji 10. urodzin Whitepress. Wydarzenie poprzedzą trzy spotkania w największych polskich miastach. Kolejno we Wrocławiu (24 luty), Warszawie (24 marca) oraz Poznaniu (21 kwietnia)

Szczegóły i formularz do rejestracji na stronie: https://www.whitepress.pl/seo-content-camp.

semKRK#21 w dniu 07.06.2023 w Starej Zajezdni w Krakowie

Kolejna już 21. edycja wyjątkowego barcampu semKRK o szerokiej tematyce marketingu w wyszukiwarkach oraz analityki.
We wcześniejszych edycjach konferencji zebrał prawie 6,5 tys. uczestników, którzy wysoko ocenili zarówno organizację, poruszaną tematykę, jak i prelegentów.

Zobacz, dlaczego warto pojawić się na semKRK#21: https://semkrk.pl/

Online Marketing Day w dniu 16.06.2023 [online]

To otwarta i darmowa konferencja online o SEO, content marketingu, promocji w mediach społecznościowych i reklamach w Google.

Szczegóły i rejestracja na wydarzenie: https://onlinemarketingday.pl/